Posjet Reggio Children Centru

U sklopu elementa *Razvoj i unapređenje studijskih programa sveučilišne preddiplomske i diplomske razine u ranom i predškolskom odgoju i obrazovanju* Projekta i s ciljem promatranja dobre prakse, članovi RPOO tima su od 28.-30. travnja 2016. godine posjetili Reggio Emiliu.

Posjet je uključivao posjet Reggio Children centru i vođeni posjet internacionalnom centru. ​Članovi radne grupe RPOO su tokom obilaska dobili uvid u povijest, vrijednosti i organizaciju ranog i predškolskog odgoja u centrima Municipality Reggio Emilia i Kulturni projekt Loris Malaguzzi International Cen​tar, imali su vođeni posjet pripremnih izložbi i projekcij​u​ videa „Everyday Utopias“ koji ​je prikaz​ivao​ dan u predškoli ​ te ​ interaktivni razgled Ateliera s atelieristom​. U posjeti su bili voditeljica projekta prof. dr. sc. Jasna Krstović, voditeljica radne grupe RPOO izv. prof. dr. sc. ​Lidija Vujičić, koordinator projekta ​izv. prof. dr. sc. ​Željko Boneta, članica radne grupe RPOO Željka Ivković, asistentica​ i članica radne grupe RPOO Akvilina Čamber Tambolaš, asistentica.

reggio1reggio2reggio3 2reggio 4reggio5 2reggio6reggio7reggio8reggio9reggio11

← povratak